IU MON
czwartek, 22 sierpnia 2019 r.

Aktualności / Pożegnanie z mundurem w Inspektoracie Uzbrojenia

2019-01-31
Aktualnosc

 

Pożegnanie z mundurem w Inspektoracie Uzbrojenia

 

 

30 stycznia br. Szef Inspektoratu Uzbrojenia gen. bryg. dr Dariusz Pluta pożegnał czterech oficerów odchodzących z zawodowej służby wojskowej.

 

Generał Dariusz Pluta podziękował kończącym, po blisko trzech dekadach, służbę wojskową oficerom za ich wysiłek i dokonania, jakie wnieśli podczas swojej wieloletniej służby tak w Inspektoracie Uzbrojenia, jak i na wcześniej zajmowanych stanowiskach służbowych. Podkreślił ich zaangażowanie i profesjonalizm podczas wykonywania zadań związanych z modernizacją Sił Zbrojnych RP, które często niosły ze sobą wiele wyrzeczeń i osobistego zaangażowania. Życząc rozstającym się z mundurem wszelkiej pomyślności oraz spełnienia oczekiwań i zamierzeń, które postawili sobie na nowym etapie życia, poprosił jeszcze o przekazanie podziękowań rodzinom, które dzieliły z nimi trudy żołnierskiego życia podczas ich częstych nieobecności.

 

W dowód uznania oraz na pamiątkę służby w Inspektoracie Uzbrojenia odchodzący oficerowie otrzymali listy z podziękowaniami oraz okolicznościowe ryngrafy z dedykacją Szefa Inspektoratu.

 

W imieniu żegnanych oficerów głos zabrał Szef Szefostwa Techniki Lądowej płk Wojciech Mularczyk, który w swoim wystąpieniu podziękował za wspólną służbę i pracę w Inspektoracie Uzbrojenia, życzył wszystkim dalszych sukcesów osiąganych w atmosferze wzajemnej życzliwości, wytrwałości w dążeniu do założonych celów, satysfakcji oraz zdrowia, awansów i poczucia zawodowego spełnienia. Jednocześnie podkreślił, że wymagająca nieprzeciętnej wiedzy, wyrzeczeń, odpowiedzialności i determinacji praca w Inspektoracie była i jest wielkim zaszczytem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. kpt. Krzysztof Płatek