IU MON
niedziela, 24 marca 2019 r.

Aktualności / Spotkanie opłatkowe w Inspektoracie Uzbrojenia

2017-12-15
Aktualnosc

 

Spotkanie opłatkowe w Inspektoracie Uzbrojenia

 


W dniu 14 grudnia 2017 r. z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia odbyło się uroczyste spotkanie żołnierzy i pracowników Inspektoratu Uzbrojenia, w którym uczestniczył Sekretarz Stanu Bartosz Kownacki.

 

Minister Kownacki składając Bożonarodzeniowe życzenia podsumował kończący się rok i podziękował zgromadzonym za zaangażowanie oraz wzorową służbę i pracę. „Mijający rok obfitował w ważne wydarzenia i niósł z sobą wiele wyzwań. Z satysfakcją stwierdzam, że wszystkie stojące przed Państwem zadania zostały zrealizowane profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem.”


Szef Inspektoratu Uzbrojenia życzył żołnierzom i pracownikom wojska spokojnych, ciepłych i rodzinnych Świąt. „Dzieląc się z Wami opłatkiem, pragnę serdecznie Państwu podziękować za wytężoną służbę i pracę, zaangażowanie, odpowiedzialność i profesjonalizm” - mówił do zebranych. – „Niech się spełnią życzenia wypowiadane przy wigilijnym stole i niech nadchodzący rok przynosi same radości i spełnienie osobistych planów i marzeń” – powiedział płk Dariusz Pluta.